Jeżeli jesteś fanem Modeli RC – woda już nigdy Ci nie przeszkodzi!!!

Idąc za przykładem naszych czeskich sąsiadów, my również rozpoczęliśmy akcję propagowania naszych preparatów wśród miłośników i hobbistów popularnej  dyscypliny jaką jest szeroko rozumiane MODELARSTWO.

Każdy kto posiada jakikolwiek Model RC zadaje sobie pytanie jeździć czy nie jeździć po wodzie, lub śniegu.  Jest to ważne pytanie szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że w większości samochody elektryczne wyposażone są w elektryczny regulator prędkości, który bardzo ciężko zabezpieczyć przed wodą, ponad to nie każdy niestety model RC posiada rzekomo wodoszczelne serwa.

AM-electric-puszka

Tym bardziej każdy użytkownik powinien we własnym zakresie zadbać o swój samochód, samolot itp., tak aby na długo mu służył i przynosił radość.

Aby zabezpieczyć swój sprzęt nie musisz już więcej  używać np. silikonu do zabezpieczania serwa, balonika do zabezpieczenia odbiornika, baterii czy regulatora. Wystarczy, że zaopatrzysz się w jeden produkt Nanoprotech Electric .

Nanoprotech Electric to produkt, którym zabezpieczysz cały swój model przed wilgocią, , tym bardziej, że środek ten jest bezpieczny dla gumy, szkła, lakieru, farb, ceramiki, miedzi, mosiądzu, stali, aluminium, nieobrobionego żelaza czy cynk. Wystarczy, że spryskasz  miejsca łączące poszczególnych elementy (możesz  model rozkręcić ale nie musisz), nałożysz preparat na śrubki, oraz wszelkie  miejsca gdzie wychodzą kable z obudowy. Dodatkowo możesz również spryskać całe wnętrze karoserii. Te czynności pozwolą Ci eksploatować swoje urządzenie nawet w trudnych warunkach jak woda, błoto i kurz oraz śnieg!

Czytaj więcej o produkcie>>

Gdzie możesz kupić Namoprotech Electric:

<strong><em>Sklep modelarski</em></strong>
Sklep modelarskiRC TRAX
– ul. Bohaterów Warszawy 15, 75-211 Koszalin

tel.kont: +48 512 359 859   
tel.kont: +48 94 717 70 88   
www.rctrax.pl

<strong><em>Sklep modelarski</em></strong>
Sklep modelarskiABC - RC
–  ul. Dworska 31, 34-100 Tomice

tel.kont: +48 33 471 24 90    
www.abc-rc.pl