Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, że firma NANOPROTECH dostarcza preparatów do serwisowania Krakowskich Rowerów Miejskich!

Od sierpnia 2014 roku rozpoczęliśmy współpracę z firmą Krakowskie Rowery Miejskie w zakresie konserwacji oraz ochrony rowerów.

Wykorzystując najnowocześniejszą technologię, opracowaliśmy wyjątkowy smar, dbający o rowery, którymi wszyscy z tak ogromną ochotą podróżujemy po całym mieście Krakowie.

Smar NANOPROTECH Bicycle pozwala zachować rowery – narażone na oddziaływanie różnych czynników zewnętrznych (deszcz, kurz, błoto, piasek, długie i nie zawsze ostrożne eksploatowanie roweru itp.) – w doskonałym stanie, odpowiednio nasmarowane, czyste i bez śladu rdzy.

Dzięki fachowej obsłudze pracowników Krakowskich Rowerów Miejskich i naniesieniu naprawdę niewielkiej ilości smaru sprawiamy, że rower jest dla nas również bezpieczny, bo przede wszystkim sprawny – chronimy każdy rower przed uszkodzeniami oraz zbyt szybkim zużywaniem się poszczególnych jego elementów.

Jazda na zadbanym w ten właśnie sposób rowerze to po prostu czysta przyjemność!!!

Nasza firma dba o rowery, ale również propaguje i zachęca do wykorzystania właśnie tego typu środka transportu w przemieszczaniu się po jakże zakorkowanym, naszym Krakowie!!!

Kliknij na linka, a dowiesz się gdzie możesz wypożyczyć ROWER.

http://www.krakow.travel/dla-turysty/transport/po-krakowie/action,get,id,78,title,Wypozyczalnie-rowerow.html