Mamy ogromną przyjemność poinformować, że smar Nanoprotech Bicycle jest wykorzystywany do zabezpieczanie oraz konserwacji Rowerów Miejski w Szczecinie, Bydgoszczy oraz Bielsku Białej. Wykorzystując najnowocześniejszą technologię, opracowaliśmy wyjątkowy smar, dbający o rowery, którymi wszyscy z tak ogromną ochotą podróżujemy po całym mieście.

Smar NANOPROTECH Bicycle pozwala zachować rowery – narażone na oddziaływanie różnych czynników zewnętrznych (deszcz, kurz, błoto, piasek, długie i nie zawsze ostrożne eksploatowanie roweru itp.) – w doskonałym stanie, odpowiednio nasmarowane, czyste i bez śladu rdzy.

Dzięki fachowej obsłudze pracowników Rowerów Miejskich i naniesieniu naprawdę niewielkiej ilości smaru sprawiamy, że rower jest dla nas również bezpieczny, bo przede wszystkim sprawny – chronimy każdy rower przed uszkodzeniami oraz zbyt szybkim zużywaniem się poszczególnych jego elementów.

Jazda na zadbanym w ten właśnie sposób rowerze to po prostu czysta przyjemność!!!

Nasza firma dba o rowery, ale również propaguje i zachęca do wykorzystania właśnie tego typu środka transportu w przemieszczaniu się po jakże zakorkowanych miastach!!!

Kliknij na linka, a dowiesz się więcej na temat wypożyczenia rowerów w tych miastach :
https://www.facebook.com/OficjalnyBydgoskiRowerAglomeracyjny?ref=ts&fref=ts
https://www.facebook.com/srmbielskobiala?fref=ts