NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

W związku z tym, że preparat zawiera gaz (propan/butan) może być stosowany tylko i wyłącznie wtedy gdy urządzenie jest odłączone od prądu z zachowaniem wszystkich zasad BHP.
NANOPROTECH to idealny smar dla ruchomych części i mechanizmów jednocześnie zmniejsza wartość tarcia mechanicznego do minimum.
Powłoka NANOPROTECH na długo chroni powierzchnie przed wodą morską, czynnikami kwasów i chemikaliów. Efekt ten można zwiększyć przez powtórne naniesienie powłoki.
NANOPROTECH jest łatwopalny w aerozolu, ponieważ zawiera gaz propan/butan. Po 15 minutach po aplikacji staje się bezpieczny i nie palny.
Nie! Jest całkowicie bezpieczny i nie ma żadnych szkodliwych skutków. Nie niszczy metali, gumy, szkła, farb, materiałów ceramicznych jak również podzespołów elektrycznych.
Zależy to od warunków eksploatacji. Średnio okres ochrony trwa od jednego roku do trzech lat.
Przy zabezpieczaniu urządzeń elektronicznych (telefon, laptop, radio, telewizor, sprzęt koncertowy itp.) ochronną powłoką przed korozja, wilgocią i zwarciem NANOPROTECH, zabronione jest nanosić produkt na: – monitory – wyświetlacze telefonów komórkowych – głośniki w telefonach – optykę na laserowych i wideo urządzeniach
Tak, ponieważ dodatek olejów wysokiej jakości nie pozwoli wyschnąć warstwie farby.
Można, ale przed malowaniem trzeba odtłuścić powierzchnie
Tak, pomalowana powierzchnia będzie idealnie chroniona przed wilgocią.
Powłoka NANOPROTECH posiada właściwości dielektryczne, które zwiększają rezystancję izolacji, oraz chronią przed upływem prądu. Znacznie polepsza przewodność na zaaplikowanych powierzchniach. Po zastosowaniu usuwa zanieczyszczenia z powierzchni, wypiera wilgoć i tworzy elastyczną powłokę ochronną, która nie twardnieje z czasem. Powłoka chroni przed utlenianiem.
Produkty NANOPROTECH nie zamarzają do -80°C i utrzymują swoje wyjątkowe właściwości do +140°C. Przy wyższych temperaturach produkt zaczyna parować.
WD-40 zostało opracowane 50 lat temu, natomiast produkty NANOPROTECH w 2005 roku. Jest to zaawansowany produkt, który korzysta z najnowszych osiągnięć w dziedzinie nanotechnologii. Produkty NANOPROTECH tworzą warstwę ochronną co najmniej na 1 rok. Wyniki testów produktów są dostępne na naszej stronie .
Po zaaplikowaniu produktu na urządzeniu tworzy się warstwa ochronna. Rezystancja izolacji naszego produktu jest bardzo wysoka i prąd elektryczny zawsze wybiera drogę najmniejszego oporu. W związku z tym, nie ma przebić w wodzie. Jednak eksperymentowanie samodzielnie w domu, jest bardzo niebezpieczne i całkowicie odradzamy takich testów.