Moi drodzy w sierpniu dzięki uprzejmości Military Monkeys  zostały przeprowadzone testy naszych smarów na wspaniałych pojazdach zabytkowych.
Do testów wytypowano trzy pojazdy:

  • pojazd International 1600 LoadStar w zabudowie Straż Pożarna
  • pojazdy KRAZ 255B1
  • Jeep Willys

Oto, co napisał nam o testach Marcin Bartczak, osoba, która bezpośredni brała w nich udział:

„Preparat NanoProTech do instalacji elektyrcznej zaplikowałem ok. 20 sierpnia 2015roku w pojeździe International 1600 LoadStar w zabudowie Straż Pożarna. Samochód ten posiada benzynowy silnik V8 o pojemnośc 5600ccm i mocy 205KM. Preparat zaaplikowałem na przewody zapłonowe oraz do wnętrza aparatu zapłonowego co zaowocowało bezpośrednio po aplikacji wyrównaniem pracy silnika (szczególnie na wolnych obrotach) oraz jeden z przewodów zapłonowych, który miał przebicie i kwalifikował się do wymiany teraz działa tak jak powinien.

Po niespełna 2 miesiącach po aplikacji efekt się utrzymuje.

Dodatkowo preparat zaaplikowałem na skrzynki bezpieczników, oraz inne widoczne złącza elektryczne w celu zabezpieczenia przed utlenianiem, od czasu aplikacji nie zauważyłem najmniejszych oznak korozji ani utlenienia.

Dodatkowo w celu zabezpieczenia złącz elektrycznych, skrzynek bezpieczników i klem preparat nanoprotech zastosowałem w pojazdach KRAZ 255B1 oraz Jeep Willys po 2 miesiącach od aplikacji powłoka nadal się utrzymuje i mimo użytkowania pojazdów w terenie śladów korozji i utlenień BRAK.

Polecam w 100% szczególnie do pojazdów zabytkowych i terenowych.!”